REKRUTACJA DO PROJEKTU SIĘ KRĘCI

SIĘ KRĘCI na Podlasiu startuje już za moment! Mamy jeszcze kilka miejsc. Kto chciałby w wakacje podziałać z rapem,pisaniem, mikrofonem, kamerą, sceną i dobrą zajawką?( Udział bezpłatny 😀 ) Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczy zapał i zajawka, a my pomożemy przełamać bariery, o ile się pojawią!


Dołącz do zespołu SIĘ KRĘCI!

Ekipa artystek i artystów:
– stworzy z Wami teksty,
– pomoże wydobyć głos i floł,
– zdopinguje w studiu nagrań,
– wyposaży w sprzęt i wiedzę podczas kręcenia teledysków
– oswoi ze sceną

W tegorocznej edycji nasze działania kierujemy do różnorodnych osób z Podlasia! Generowanie bezpiecznej przestrzeni, w której każdy może się angażować i swobodnie kreować coś od podstaw, we własnych ramach artystycznych na podstawie własnych poglądów, doświadczeń i wrażliwości, jest podstawą idei SIĘ KRĘCI. Są to warsztaty, w których nie jest ważny status społeczny, czy pozorne większe lub mniejsze zdolności artystyczne, a zaangażowanie i chęć stworzenia czegoś swojego w bezpiecznym gronie.

W trakcie wszystkich etapów każdy/a z uczestni-czek/ków przełamuje wiele barier, poznając przy tym swoje możliwości i zyskując poczucie własnej wartości. Odkrycie w sobie potencjału jest bezcenne. To duże wyzwanie, ale warto się odważyć!

Harmonogram SIĘ KRĘCI:

16-23.07. – OBÓZ w Machnaczu: zajęcia z pisania tekstów, z komunikacji interpersonalnej, z ekspresji scenicznej, leśne, wokalne.

30-31.07 – Wyrabianie FLOŁ! KLESZCZELE

02-05.08 – Nagrania studyjne -KLESZCZELE

10-15.08 – Nagrywanie teledysków – PODLASIE

18-21.09 – Próby do koncertu -KLESZCZELE, HAJNÓWKA

21.09 – Finał – koncert i premiera teledysków HAJNÓWKA


Jeżeli jesteś zainteresowana/y napisz do nas :

email: projektsiekreci@gmail.com
fb: www.facebook.com/siekreci111

lub dzwoń:

+48500594690 Zoha

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY !!!

Scroll to top