PRZYSTANEK PIREUS

Przystanek Pireus - otwarte miejsce dla mieszkańców, bywalców i bywalczyń. Projekt realizowany przez Stowarzyszenie CIM HORYZONTY od 2023 roku.


Czym jest Przystanek Pireus?

Miejsce służące wspieraniu rozwoju, animacji i integracji mieszkańców Poznania. Jest to miejsce otwarte i pozostające do dyspozycji dla wszelkich podmiotów i osób działających w obszarze kultury i animacji społecznej, które chcą tworzyć i upowszechniać kulturę, a także działać na rzecz aktywizacji społeczności lokalnej. Jest to miejsce również dla Ciebie, jeżeli masz pomysł na działanie na rzecz mieszkańców Poznania, a brak odpowiedniego miejsca i wyposażenia mógłby stanąć na przeszkodzie w jego realizacji.

Działania na rzecz poznańskiej społeczności:

Jednym z zadań Pireusa jest wspieranie działań na rzecz poznańskiej społeczności. Dlatego otworzyliśmy drzwi tej bezpiecznej przestrzeni dla Waszych pomysłów i własnych działań, skierowanej do mieszkańców naszego pięknego miasta.

Dowiedz się więcej o działalności:

Jeśli chcesz zorganizować wydarzenie lub dowiedzieć się więcej o Przystanku Pireus i innych możliwościach zaangażowania się w ciekawe inicjatywy, skontaktuj się z nami mailowo: przystanekpireus@gmail.com lub wypełnij ten formularz.

data rozpoczęcia

marzec 2023

data zakończenia

grudzień 2023

działania

  • inicjatywy oddolne
  • biblioteka
  • spotkania z ciekawymi ludźmi
  • szkolenia rozwojowe
  • szkolenia międzykulturowe
  • wykłady i wystawy

zapisy

information on actions and events


FACEBOOK FANPAGE

action funded by:

REPORTS

 

Scroll to top
Skip to content