EUROPEJSKI KORPUS SOLIDARNOŚCI / ESC 2019/2020

Przedstawiamy Wam naszych wolontariuszy, którzy w 2019/2020 ramach projektu Europejski Korpus Solidarności będą wspierać CIM Horyzonty.


Zacharoula

KRAJ: GRECJA, ATENY

Hej! Nazywam się Zacharoula, mam 25 lat i pochodzę z Grecji, a konkretnie z Aten. Przyjechałam do Poznania dwa lata temu na studia podyplomowe i postanowiłam zostać dłużej! Wolontariat wydawał mi się ciekawą opcją, a CIM Horyzonty pojawiły się w moim życiu w najlepszym momencie! Uwielbiam fotografować, filmować, podróżować, czytać, gotować i jestem gotowa podzielić się swoimi osobistymi doświadczeniami ze wszystkimi zainteresowanymi! Jestem podekscytowana i chcę dać z siebie wszystko! Zostańcie z nami aby dowiedzieć się więcej!


Calin Boldea

KRAJ:

Podobno uważa się mnie za osobę spokojną i skupioną, zawsze starającą się znaleźć dobro w otaczających mnie ludziach. Brałem udział w 20 projektach Erasmus +, z których najważniejszym jest Europejskie Stowarzyszenie na rzecz Przywództwa Młodzieży, które moim zdaniem nie wymaga wyjaśnień. Mam nadzieję, że przydam się podczas tych 11 miesięcy, które spędzimy razem w Poznaniu.


Anna

KRAJ:

Zgadnij, które imię kobiety istnieje prawdopodobnie w każdym kraju chrześcijańskim? Zgadza się, to Anna. Najczęściej jest ono tłumaczone jako „łaska”. Jestem jednak osobą zdeterminowaną i pozytywną, zawsze gotową na przygody i nowe wyzwania. Po 7 latach marketingu handlowego pomyślałem o powrocie do działań społecznych, więc jestem gotowa podzielić się wiedzą i pasją, które posiadam i jestem tutaj, aby poszerzyć horyzonty: moje i twoje;)


Salvatore

KRAJ: WŁOCHY

Mam na imię Salvatore, jestem z Włoch i jestem absolwentem stosunków międzynarodowych, ale moje hobby to podróże, szczególnie na łonie przyrody. Lubię grać muzykę i uprawiać sport lub po prostu iść na spacer. Mam nadzieję, że będę miał bardzo miłe doświadczenie tutaj w Poznaniu.


Marta

KRAJ: POLSKA

Marta Szymaniuk po latach spędzonych na nauczaniu języka hiszpańskiego, postanowiła spróbować czegoś nowego i zaczęła staż w CIM Horyzonty. Jest asystentką naszych koordynatorek, wspiera wolontariuszy i mentorów, a także zajmuje się mediami społecznościowymi. W wolnym czasie gra w teatrze amatorskim. Interesuje się przede wszystkim edukacją – w szczególności pozaformalną i demokratyczną, psychologią, językami obcymi, ekologią a także szeroko pojętą sztuką i chętnie prowadzi na te tematy warsztaty dla każdej z grup wiekowych. Wierzy, że każda z jej umiejętności i zainteresowań przyda się podczas stażu z ESC.


Alvaro

KRAJ: HISZPANIA

Álvaro Inglés jest byłym międzynarodowym wolontariuszem w CIM Horyzonty, ale teraz podjął nowe wyzwanie jako stażysta na nadchodzące miesiące. Poza czytaniem, oglądaniem filmów i udawaniem, że jest pewnego rodzaju twórcą filmowym, Alvaro jest naszym facetem od filmów / zdjęć odpowiedzialnym za robienie zdjęć naszych działań, nagrywanie ich i próbowanie zrobienia czegoś fajnego z tym niesamowitym materiałem. Interesuje go także praca z seniorami i młodzieżą w celu dzielenia się umiejętnościami technicznymi, które mogą być przydatne podczas stażu z ESC.

data rozpoczęcia

Wrzesień 2019

data zakończenia

Wrzesień 2020

działania

Projekty wolontariatu zapewniają młodym ludziom możliwość wykonywania pracy wolontariackiej w kraju lub za granicą. Działania wolontariuszy odpowiadają na ważne potrzeby społeczne, przyczyniają się do wzmacniania społeczności i jednocześnie umożliwiają wolontariuszom zdobycie praktycznego doświadczenia, umiejętności i kompetencji niezbędnych do zdobywania nowej wiedzy, rozwoju osobistego, społecznego, obywatelskiego oraz zawodowego.

zapisy

Rekrutacja do projektu zamknięta.


FACEBOOK FANPAGE

projekt realizowany w ramach programu Erasmus+

RAPORTY WOLONTARIUSZY

Nie znaleziono żadnych wpisów.

 

Scroll to top