Dzień w Parku Wilsona pełen sztuki, kreatywności i inspiracji!

Cześć Wszystkim! 

W ostatnią niedzielę podczas @33 Dni Łazarza w Parku Wilsona mieliśmy naprawdę niezwykły dzień, pełen sztuki, kreatywności i inspiracji! 
Na naszym ostatnim spotkaniu staraliśmy się podjąć temat tożsamości łazarskiej i symboli związanych z Łazarzem zastanawiając się jednocześnie, jak można się bardziej zaangażować w życie naszego fyrtla.

Było to naprawdę piękne doświadczenie! Każdy przyszedł, zabrał pędzel w dłoń i po prostu… dał upust swojej wyobraźni. I wow, jakie cuda powstały!  
Odwiedzili nas także nasi najmłodsi artyści, którzy przy użyciu farb, kredek i ołówków stworzyli prawdziwe małe dzieła sztuki.

Wśród nas znalazła się także niesamowicie zdolna @MistyStar_aka_therian – jej prace, jak zawsze, zapierają dech w piersiach! 

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdego, kto do nas dołączył i podzielił się swoją kreatywnością. Mamy kilka niesamowitych prac do pokazania Wam (zajrzyjcie do naszej galerii!), które wyraźnie pokazują, jak różnorodne i pełne pasji są nasze Łazarskie społeczności.

Jesteśmy pełni podziwu, widząc, jak wiele talentu i kreatywności jest w naszej społeczności. To naprawdę wspaniałe, że możemy współtworzyć to miejsce i dzielić się swoją twórczością z innymi.

Dzięki za ten niesamowity dzień i nie możemy się doczekać, co przyniesie nam przyszłość. Pamiętajcie, Łazarz to miejsce, gdzie sztuka spotyka serce! 
Spotkanie poprowadził Vampek Król – miejski aktywista, psycholog, artysta.

Spotkanie było realizowane w ramach projektu Mobilne Centrum Inicjatyw Lokalnych ŁAZANKA i współfinansowane ze środków budżetu Miasta Poznań.

Scroll to top
Skip to content