Integracja osób z niepełnosprawnościami z osobami sprawnymi na Łazarzu – inicjatywa oddolna

W ramach inicjatywy oddolnej pn. „Integracja osób z niepełnosprawnościami z osobami sprawnymi na Łazarzu – inicjatywa oddolna” grupa inicjatywna założyła następujący przebieg działań:

„W ramach inicjatywy oddolnej „Integracja osób z niepełnosprawnościami z osobami sprawnymi na Łazarzu” serdecznie zapraszamy na następujące wydarzenia:Dla dzieci od 7 r.ż i osób dorosłych:
7.11 godz. 17:00 warsztat z wypalania i dekorowania drewna (materiały zapewnia organizator), miejsce Inkubator Kultury Pireus7.11 godz. 19:15 relaksacja z użyciem instrumentów terapeutycznych (prosimy o przyniesienie ze sobą karimat lub kocy), miejsce Inkubator Kultury PireusDla dzieci w wieku od 5-7 lat
10.11 godz. 11:30 spektakl integracyjny teatru lalek, eko-warsztaty, relaksacja z użyciem dzwonków Koshi i ZaphirUdział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Wszystkie spotkania są prowadzone lub współprowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami.Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy tel. 604 417 795 lub mailowe przestrzendo@gmail.com SERDECZNIE ZAPRASZAMYInicjatywa oddolna realizowana w ramach projektu Mobilne Centrum Inicjatyw Lokalnych Łazanka 2022. Projekt sfinansowano ze środków budżetowych Rady Osiedla św. Łazarz oraz Miasta Poznania”

Inicjatywa oddolna została sfinansowana ze środków budżetowych Rady Osiedla św. Łazarz oraz Miasta Poznania 

Scroll to top
Skip to content