Muzyczna Łazanka

19:30 – Koncert Mitochondrium
Nie lubią klasyfikować swojej muzyki do żadnego stylu, by nie narażać jej na ograniczenia i nudę! Zdradzimy, że będzie to energiczne „fusion” doprawione autorskimi tekstami tak, by wywołać poruszający wnętrza serc i dusz efekt. Najlepiej przekonacie się o tym na koncercie!
https://www.facebook.com/mitochondrium.poznan

To było niezwykłe wydarzenie z okazji Dni Łazarza. Na scenie, która znajduje się na Rynku Łazarskim, wystąpią dla Państwa Przyjaciele MCIL Łazanka.

PROGRAM:

17:00 – Warsztaty tańca Hula!
Tegoroczne hawajskie spotkania w Łazarzu rozpocznie Przestrzeń Działań Otwartych, czyli grupa integracyjna skupiająca osoby niepełnosprawne i artystów pod przewodnictwem Luizy i Krzysztofa, którzą nauczą nas podstaw tańca Hula!
https://www.facebook.com/Hawajskie-spotkania-na-%C5…

17:45 – Występ młodego artysty z Przestrzeni Działań Otwartych

18:00 Występ Jakuba Wrotka z Ciepłych Brejków z niespodzianką
https://www.facebook.com/cieplebrejki

18:30 – Występ PotHeadzzz
Pot Headzzz to zespół chłopaków, których największym marzeniem jest tworzyć muzykę, żyć dla niej i dzięki niej. Masa pomysłów oraz swoistych doświadczeń pozwala im przelać na kartkę uniwersalne myśli, które trafiają w gusta młodych osób.
https://www.facebook.com/pothdzzz

Organizatorami tego wydarzenia są Mobilne Centrum Inicjatyw Lokalnych ŁAZANKA, Klub Krąg, Fundacja „Flow ART”, Dni Łazarza oraz Centrum Inicjatyw Międzykulturowych Horyzonty.

Było pięknie!

Spotkanie było finansowane ze środków budżetu Miasta Poznań

Scroll to top
Skip to content