Tydzień Tolerancji z Twoją MOCĄ

Peut être une image de texte qui dit ’TWOJA MOC WEBINARIA WARSZTATY HORYZONTY POZnań DZYK TIEDULTURWC UROW 15-22 LISTOPADA’

Serdecznie zapraszamy na Tydzień Tolerancji z programem „Twoja MOC”.
Poniżej prezentujemy harmonogram działań odbywających się w ramach projektu.–> 15 -22 Listopada odbędzie się premiera dwóch podcastów. Linki zostaną podane w dyskusji wydarzenia.
Pierwszy podcast „Przemoc seksualna wobec kobiet z doświadczeniem migracji”, drugi „Przemoc codzienności, codzienność przemocy” realizatorką podcastów jest Katarzyna Czarnota,–> 17 Listopada o godzinie 17:30 odbędzie się webinar online „Webinarium online na temat zjawiska molestowania i przemocy seksualnej w przestrzeni publicznej” prowadzony przez ekspertkę Aleksandrę Magrytę.
link do wydarzenia: https://fb.me/e/3Sz7J4iO9–> 18 Listopada w godzinach 16:00-21:00 odbędą się „Warsztaty na temat zgody w relacjach intymnych tzw. consentu” czyli świadomej zgody, warsztat skierowany jest do osób młodych +18. Warsztat poprowadzi Magda Szewciów. Prosimy o pamiętaniu wypełnieniu formularza.
link do wydarzenia: https://fb.me/e/18liZydqu
link do formularza zgłoszeniowego:
https://forms.gle/mwysYNWRAi8CNR3A6
liczba miejsc ograniczona–> 19 Listopada o godzinie 17:30 odbędzie się kolejny „Webinar o mechanizmach przemocy i edukacja jak je rozpoznawać” prowadzony przez Agnieszkę Bielę
link do wydarzenia:
https://fb.me/e/4auYMubxo–> 20 Listopada w godzinach 14:00-20:00 odbędzie się „Warsztat o asertywności i wzmacnianiu kobiet” skierowany wyłącznie dla kobiet. Warsztat poprowadzi Lena Bielska. Prosimy o pamiętaniu wypełnieniu formularza.
link do wydarzenia:
https://fb.me/e/XR74MppI
link do formularza:
https://forms.gle/Kd9NK8DGqi5CFZeJA
liczba miejsc ograniczonaWszystkie działania odbywają się w ramach projektu finansowanego przez Urząd Miasta Poznania.

Scroll to top
Skip to content