Rozmowy między roślinami – inicjatywa oddolna

W ramach inicjatywy oddolnej pn. „Rozmowy między roślinami – inicjatywa oddolna” grupa inicjatywna założyła następujący przebieg działań 

„W ramach inicjatywy oddolnej „Rozmowy między roślinami” serdecznie zapraszamy na sąsiedzkie warsztaty, podczas których zachęcamy, żeby każdy przyniósł swoją roślinkę wymagającą przesadzenia i/lub pomocy w pielęgnacji. Postaramy się wspólnymi siłami jej pomóc! Najpierw opowiemy o roślinach i ich pielęgnacji, chorobach, szkodnikach, a następnie uczestnicy wymienią się roślinami między sobą i każdy będzie zachęcony do tego, żeby jak najlepiej potrafi, zatroszczył się o tę czyjąś roślinkę. Dla każdego Uczestnika przygotujemy pakiet składający się z odżywki do roślin, akcesoriów do pielęgnacji, odpowiednio dobranego (i samodzielnie pod naszym okiem przygotowanego) podłoża, nowej doniczki i w razie potrzeby (jeśli własna roślina okaże się nie do uratowania, ale oby nie!) nowej rośliny.

Szykujemy cykl 3 warsztatów, o kolejnych terminach dowiecie się już wkrótce!
Dwa terminy: 20.06.2022 r., godz. 17.00
27.06.2022 r. godz. 17:00
Miejsce: Wełna i Flora, ul. Kanałowa 15a
Ilośc miejsc ograniczona!
Zapisy: kontakt@welnaiflora.pl ,
tel. 695-012-086
Inicjatywa oddolna realizowana w ramach projektu Mobilne Centrum Inicjatyw Lokalnych Łazanka 2022. Projekt sfinansowano ze środków budżetowych Rady Osiedla św. Łazarz oraz Miasta Poznania”

Inicjatywa oddolna została sfinansowana ze środków budżetowych Rady Osiedla św. Łazarz oraz Miasta Poznania 

Scroll to top
Skip to content