Spotkanie partnerskie – luty

Na początku tygodnia spotkaliśmy się grupą tworzącą partnerstwo na rzecz Łazarza, żeby omówić bieżące potrzeby oraz wymienić się informacjami o planowanych działaniach 💪Szykujemy miesięczne kalendaria wydarzeń na Łazarzu, akcje związane z przekazywaniem słodkości dla seniorów, wiosenne wydarzenia i wiele innych.Przy takich spotkaniach wiosnę czuć w powietrzu 🌿🌱

To było kolejne spotkanie osób, które wspólnie działają na rzecz Łazarza. Wśród nich jest organizatorka społeczności lokalnej MOPR z filii Grunwald. Rozmowa dotyczyła między innymi aktualnych działań, planów, wolontariatu czy projektu na rzecz rękodzielników. Wzięła w niej udział pani Ewa Kowalak z Biura Koordynacji Projektów i Rewitalizacji Miasta Urzędu Miasta Poznania, która przedstawiła ofertę magistratu oraz planowane akcje w sezonie wiosennym. Miejsce na spotkanie udostępniła Jagoda nie porzeczka , a słodki poczęstunek zapewniła kawiarnia Cappuccina Cukiernia Lodziarnia . Dziękujemy za wsparcie lokalnych inicjatyw.

Spotkanie było realizowane w ramach działań projektu Mobilne Centrum Inicjatyw Lokalnych ŁAZANKA współfinansowanego ze środków budżetu Miasta Poznania.

Scroll to top
Skip to content