MIĘDZYNARODOWY WIECZÓR INTEGRACYJNY

W piątek 29 marca nasz zespół wolontariuszy EVS zorganizował Międzykulturowy Wieczór Integracyjny w Klubie Krąg. Było to wydarzenie skierowane głównie do uczniów z naszych klas językowych, ale wszyscy byli mili widziani. Pod koniec wydarzenia przyjechali niektórzy z naszych studentów, a także niektórzy studenci Erasmusa i dorośli, którzy zazwyczaj chodzą na wydarzenia w Kręgu.


Tuż przed imprezą mieliśmy kawiarenkę językową Polish Cafe, która spotyka obcokrajowców i Polaków na wspólne konwersacje w języku polskim. Tak więc większość ludzi, którzy przybyli na naszą imprezę, uczestniczyła również w tym wcześniejszym wydarzeniu. Z tego powodu musieliśmy zmienić przestrzeń, aby zgrupować stoły, zanim zaczniemy. Na wstępie wszyscy wystąpiliśmy z przodu, aby powitać gości w naszym ojczystym języku. Następnie zaczęliśmy od quizu międzykulturowego, który składał się z dwudziestu pytań i kilku „innych” działań: próbować być pierwszym, który wykonał motyla origami i posortował słowa na odpowiedni język i znaczenie. Głównym celem była zabawa, ale także poznanie różnych kultur. Podczas gdy niektórzy z nas poinstruowali quiz, inni przygotowali Khachapuri i coś do picia. Więc po quizie zrobiliśmy małą przerwę, aby porozmawiać, zjeść i napić się. Zakończyliśmy program krótką sesją Zumby, którą poprowadził Alvaro. Około dziewiątej pożegnaliśmy naszych gości.

Wieczorem było spotkanie i zabawa, a dzięki otrzymanym odpowiedziom możemy stwierdzić, że wszyscy, którzy uczestniczyli we wszystkim, byli zadowoleni z naszej imprezy, podobnie jak my.


Scroll to top
Skip to content