SIĘ KRĘCI – Podlasie 2019

W ramach projektu SIĘ KRĘCI zorganizowaliśmy obóz w sercu Puszczy Knyszyńskiej z młodzieżą z Podlasia. Harcerki i harcerze, skupieni przy Wielopoziomowej Środowiskowej Drużynie Harcerskiej Buki z Milejczyc i Czeremchy oraz chłopaki z Domu Dziecka w Białowieży przybyli do leśniczówki w głębi puszczy, by pisać własne teksty, chodzić na leśne wyprawy i doświadczać pracy zespołowej z artystami z różnych dziedzin sztuki. Uczestnicy zmagali się m.in z warsztatem pisarskim, aktorskim i komunikacji interpersonalnej. Było intensywnie i twórczo. Podczas obozu powstały teksty piosenek i koncepcje na teledyski.

Obozowe życie: wstawanie razem ze wschodem słońca, rąbanie drewna, czerpanie wody ze studni, gotowanie na ognisku, pisanie tekstów na łące, ostre rymy i bity w stodole – naszej najlepszej sali prób, kreacje wizualne, układy taneczne, gry przenoszące w świat fantasy, spacery w głąb puszczy, słuchanie śpiewu ptaków i samych siebie, wzajemna akceptacja, rozmowy, śmiechy, radość, euforia, przyjaźń i wielka dawka rapu  na obozie SIĘ KRĘCI w Osadzie Rogoziński Most.

Projekt SIĘ KRĘCI jest realizowany przez Centrum Inicjatyw Młodzieżowych Horyzonty, a współfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Scroll to top
Skip to content