SIĘ KRĘCI – WARSZTATY Z FLOW, NAGRANIA STUDYJNE I TWORZENIE TELEDYSKÓW.

EDYCJA WARSZAWSKA 2020

Projekt SIĘ KRĘCI powstał by spożytkować energię osób w sposób kreatywny i konstruktywny. Najważniejsze jego ogniwa to rap, teledyski i przyroda.

Kompleksowość projektu SIĘ KRĘCI sprawia, że uczestnicy stwarzają coś od początku do końca, zaczynając od odnalezienia własnej tożsamości poprzez napisanie tekstu, wejście w rytm, zmierzenie się z własnym głosem oraz wizerunkiem przed kamerą, nagrania studyjne, stworzenie teledysku, a kończąc na scenie. Przejście przez te wszystkie etapy daje poczucie własnej wartości i mocny impuls, by podążać w życiu twórczą ścieżką.

Po obozie w Puszczy Białowieskiej przeszliśmy do kolejnych etapów projektu.W edycji Warszawskiej ćwiczyliśmy FLOW z rapmasterką Ryfą Fi w Fundacji Twoja Pasja, nagrywaliśmy piosenki z DJ LEM-em w Studiu NaRejonie i tworzyliśmy teledyski w Warszawie, Poznaniu i na Podlasiu. 

PARTNERZY:
Studio NaRejonie, Puszczański Punkt Informacyjny, MOKSIR w Kleszczelach, Fundacja Twoja Pasja, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii KĄT, ”Półpiętro” Pracownia Aktywnego Działania, Centrum Wielokulturowe, Fundacja Dla Wolności, Fundacja Vis Maior, Stół Powszechny.

Projekt Się Kręci realizowany jest przez CIM Horyzonty, a dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Scroll to top
Skip to content