WZMOCNIENIE POZYCJI JUTRA: NASZA PODRÓŻ ZE SZKOLENIA ODIHR „MŁODZIEŻ NA RZECZ WŁĄCZENIA SPOŁECZNEGO”

Cieszymy się, że możemy podzielić się naszymi ostatnimi doświadczeniami z programu szkoleniowego ODIHR (Biuro Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka) „Młodzież na rzecz integracji”. Ta transformacyjna podróż ożywiła naszą pasję do tworzenia bardziej inkluzywnego świata i utorowała drogę do ekscytującej współpracy.

Doświadczenie szkoleniowe ODIHR

W ciągu ostatniego tygodnia nasz zespół NGO miał zaszczyt uczestniczyć w szkoleniu „Młodzież na rzecz inkluzji” zorganizowanym przez ODIHR. Było to intensywne i pouczające doświadczenie, które pogłębiło nasze zrozumienie integracji, różnorodności i wzmocnienia pozycji młodzieży. Zaangażowaliśmy się w prowokujące do myślenia dyskusje, uczyliśmy się od ekspertów w tej dziedzinie i zdobyliśmy cenny wgląd w najlepsze praktyki.

Ale to nie wszystko. Prawdziwa magia wydarzyła się, gdy połączyliśmy się z podobnie myślącymi osobami z całego świata. Zainspirowała nas ich pasja, zaangażowanie i innowacyjne pomysły na tworzenie bardziej inkluzywnych społeczeństw.

Współpraca wyzwala zmiany

Piękno tego programu szkoleniowego tkwi w jego opartym na współpracy charakterze. Gdy zebraliśmy się wirtualnie, zdaliśmy sobie sprawę, że nie byliśmy tylko uczestnikami; byliśmy współpracownikami. Wspólnie badaliśmy sposoby przekształcenia naszej nowo zdobytej wiedzy w namacalne projekty, które zmieniłyby nasze społeczności.

Przyszłe projekty w przygotowaniu

Z radością informujemy, że we współpracy z innymi uczestnikami już pracujemy nad przyszłymi projektami zainspirowanymi naszym szkoleniem:

Youth Empowerment Workshops: Damy młodym ludziom umiejętności i wiedzę potrzebne do tego, by stali się orędownikami integracji i różnorodności w swoich społecznościach.
Kampania na rzecz świadomości integracji: Wspólnie uruchomimy potężną kampanię w mediach społecznościowych mającą na celu podniesienie świadomości na temat znaczenia integracji i celebrowania różnorodności.
Dialogi społecznościowe: Planujemy organizować otwarte dialogi, które sprzyjają zrozumieniu i dialogowi między różnymi grupami, pomagając niwelować podziały.
Bądź na bieżąco z aktualizacjami dotyczącymi tych projektów. Wierzymy w siłę współpracy w napędzaniu pozytywnych zmian i jesteśmy wdzięczni za kontakty, które nawiązaliśmy podczas szkolenia. Razem jesteśmy zaangażowani w budowanie bardziej inkluzywnego i sprawiedliwego świata.

Scroll to top
Skip to content