Zajęcia z języków obcych (jak do tej pory) – grudzień 2020

Francuski, angielski, holenderski, rosyjski, portugalski i hiszpański!!! Tak wiele opcji do wyboru, prawda? Tyle możliwości mogło być dostępnych dzięki naszym wolontariuszom ESC, którzy zaangażowali się w działalność Klubu Krąg. Byliśmy bardzo podekscytowani, mogąc być organizatorami wydarzenia oraz mając możliwość spotkania seniorów, a także wszystkich, którzy są związani z Kręgiem. Jesteśmy pewni, że seniorzy również bardzo cieszyli się na zajęcia. Jednak pandemia, jako przyczyna, za którą stoi większość zmian wprowadzonych w ciągu tego roku, zmusiła nas do zmiany formy zajęć tj. online.

Mimo, że tracimy okazję na spędzanie wspólnie czasu w jednej sali lekcyjnej, zajęcia online stały się świetnym sposobem na włączenie/inkluzję osób, które w innym przypadku nigdy nie miałyby szansy tam być. Mamy studentów nie tylko z Poznania, ale także z innych miast Polski. Jest nawet kilka osób, które mieszkają za granicą!

Z pewnością pojawiają się wyzwania związane z nową technologią i jakością połączenia z kilkoma osobami w trakcie jednej sesji na Zoomie. Oczywiście, problemy wystąpiły nie raz, ale jak do tej pory udaje nam się wytrwać.

Będziemy mieli krótką przerwę na wakacje, ale wrócimy, ale wrócimy w styczniu / 2021 roku. Do zobaczenia!

Warsztaty / zajęcia / lekcje odbyły się w ramach projektu „Mobilne Centrum Inicjatyw Lokalnych Łazanka” wspieranego przez Miasto Poznań oraz przez projekt „Poszerz nasze horyzonty” wspierany przez Europejski Korpus Solidarności Erasmus +.

Scroll to top
Skip to content