AKCJE WOLONTARIACKIE – WASZE INSPIRACJE OD POMYSŁU DO PROJEKTU, KRÓTKI KURS RYSUNKU

W ramach pomocy w przygotowaniu i przeprowadzenia inicjatyw wsparliśmy pojedyncze inicjatywy wolontariackie grup nieformalnych tj. krótkiego kursu rysunku online jako sposobu na podzielenie się swoją pasją i sposobu na relaks .

Był to pomysł Kiki, który opisuje następująco:

Podziel się pasją! Kiki opowiada o swoim hobby rysowania i pracy z farbą oraz o tym, jak to pomaga się zrelaksować. Zapraszamy Was na mini kurs rysunku online!

Czy Twoje życie jest takie samo każdego dnia. Czy stresuje Cię uwięzienie we własnym domu, wpatrywanie się w ścianę i brak chęci wychodzenia na zewnątrz z powodu zimna? Czas przemyśleć swoje otoczenie. Chcesz zapomnieć o stresie dnia codziennego i wypróbować nowe hobby? W takim razie wypróbuj moją pasję. Jestem Kiki i chcę Cię zaprosić do spróbowania czegoś nowego w tym monotonnym czasie.

Ta nowa aktywność może pomóc skupić twoje zmysły. W dwóch filmach przedstawię kilka narzędzi do rysowania i malowania. Te filmy instruktażowe dotyczące rysowania, które stworzyłam, są przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych. Jeśli potrafisz trzymać ołówek i rozumieć mój angielski, masz wystarczająco dużo, aby zacząć realizować moje pomysły. Jest pomyślany jako punkt wyjścia do rozpoczęcia rysowania. Byłam w stanie wyciągnąć z tego dużo relaksu, mam nadzieję, że dotyczyć to będzie również ciebie. Chodzi o działanie, a nie wynik. Wypróbuj, zapisz się na to wydarzenie i pokaż nam swoje dzieła. Jako pierwszy_a otrzymasz powiadomienie o nowych filmach, które się pojawią.

To wydarzenie rysunkowe składa się z 3 części:

– pierwszego filmu o rysowaniu dla relaksu, które ukazało się we wtorek 16 lutego o godzinie 16.00

– od środy 17 lutego do niedzieli 21 lutego zaprosiliśmy do dzielenia się swoimi dziełami!

– w poniedziałek 22 lutego o godzinie 17.00 lutego zorganizowaliśmy LiveStream z Kiki, podczas którego można było wygrać małe niespodzianki

– Drugi film Kiki połączony z malowaniem szablonami odbył się we wtorek 23 lutego o 16.00

Również wydarzenie rysowania, na którym możesz przyjść z własnymi obrazkami i podzielić się tym na stronie wydarzenia, aby można było nawzajem się inspirować . Każde zdjęcie przesłanej pracy liczy się jako kupon na loterię do wygrania drobnych upominków.

Więcej informacji pod linkiem: https://www.facebook.com/events/441728540476052/?active_tab=discussion

Scroll to top
Skip to content